کد خبر: 89021

رئیس پلیس راهور فرماندهی انتظامی استان کرمان از واگذاری مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی به بانوان در شهرهای کرمان، سیرجان و رفسنجان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کرمان خبر به نقل از خبرگزاری فارس ، سرهنگ یوسف نجفی اظهار داشت: مجوز تاسیس آموزشگاه تعلیم رانندگی پایه سوم به بانوان در شهرهای کرمان به تعداد 4 باب، سیرجان یک باب و رفسنجان نیز یک باب برابر شرایط و ضوابط واگذار می شود.

وی افزود: این مجوز صرفا برای بانوان صادر می‌شود و بانوانی که متقاضی اخذ مجوز هستند باید دارای حداقل 20 سال سن، حداقل مدرک دیپلم، نداشتن سوء پیشینه کیفری و عدم اعتیاد به مواد مخدر باشند.

رئیس پلیس راهور استان تصریح کرد: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند حداکثر تا 26 دی ماه جاری با مراجعه به اداره صدور گواهینامه و پروانه های پلیس راهور استان واقع در کرمان – بلوار جمهوری اسلامی – جنب پل راه آهن مراجعه و ضمن کسب اطلاعات بیشتر، درخواست خود را ارائه کنند.

نجفی گفت: کلیه درخواست‌های متقاضیان به صورت یکسان مورد بررسی قرار می‌گیرد و مجوزها به افرادی که بیشترین امتیاز را کسب کنند واگذار خواهد شد و به درخواست‌هایی که بعد از 26 دی ماه ارائه شود ترتیب اثر داده نمی‌شود.